Şifremi unuttum
TR | EN
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜYELİK EĞİTİM KURSLARI BİLGİ KAYNAĞI AB GENESIS PROJESİ SuWaMa WORKS SuWaMa 2014 Conference
Yeni Üyelik
Portal Kullanım Yetkileri
E-BÜLTENLER İÇİN TIKLAYINIZ
SİTE HARİTASI
 
ANA SAYFA » ÜYELİK » Portal Kullanım Yetkileri
Portal Kullanım Yetkileri

Gizlilik Politikası ve Portal Kullanım Koşulları

Bu Site' ye üye olurken, ziyaret ederken siteye ilişkin bu gizillik politikasını lütfen okuyunuz. Bu Site'ye girerek, üye olarak ve kullanarak, bu Gizlilik Politikası'nın şartlarını kabul ediyorsunuz.
 
IGEMPortal, web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir Sorularınıza yanıt verebilmek, isteklerinizi yerine getirmek, iletişim için, isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgilerinizin istenmesi gerekebilir. Bu bilgiler, isteklerinize yanıt vermek, sizinle posta, e-posta ya da telefon yoluyla hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi vermek amacıyla iletişim kurmak için kullanılacaktır. Herhangi bir hizmet istediğinde bulunursanız ya da bu siteye içerik sunarsanız,  isteğinizi işlememiz ya da yerine getirebilmemiz için gerekli ek bilgiler için sizinle temas kurmamız gerekebilir. Ancak IGEMPortal, yürürlükteki mevzuat gerektirmedikçe,  isteklerinizin yerine getirilmesi için gerekli olması dışında, kişisel bilgileriniz izniniz olmadan hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz.
 
Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından IGEMPortal tarafından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.
 
Size erişim kolaylığı sağlamak için, IGEMPortal, üçüncü şahısların sahip olduğu İnternet üzerindeki sitelere linkler verebilmektedir. Üçüncü şahıs sitesine bağlandığınızda, o siteyi kullanmadan önce o sitenin kurallarını incelemeniz gerekmektedir. IGEMPortal'ın bu türden sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ve üçüncü şahıs siteleri tarafından yaratılan ya da yayımlanan malzeme için hiçbir sorumluluk üstlenemeyeceğini kabul etmektesiniz. Ayrıca, IGEMPortal dışındaki bir siteye olan link, IGEMPortal'ın o siteyi ya da üçüncü şahıs sitesinde belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

IGEMPortal'da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından İGEMPortal'ın yazılı onayı olmadan izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.
Telif Hakkı İGEM Danışmanlık Ltd Şti 2007. Tüm hakları saklıdır.

IGEM Akademia International Training Centre, Yazmacı Tahir Sokak, Reşit Bey Apt. No:1 D:13 Çatalçeşme 34744 Bostancı/ISTANBUL, Turkey

Tel/Fax : +90 216 361 22 35 GSM : +90 530 469 44 32