Şifremi unuttum
TR | EN
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜYELİK EĞİTİM KURSLARI BİLGİ KAYNAĞI AB GENESIS PROJESİ SuWaMa WORKS SuWaMa 2014 Conference
İGEM Danışmanlık vizyonu
E-BÜLTENLER İÇİN TIKLAYINIZ
SİTE HARİTASI
 
ANA SAYFA » HAKKIMIZDA » İGEM Danışmanlık Hakkında » İGEM Danışmanlık vizyonu
İGEM Danışmanlık vizyonu
 

 

  
 
 

IGEM’in vizyonu, “ekosistem yönetiminde küresel bir şirket” olmaktır. IGEM gerçekleştirdiği projeler sonucu bu vizyona ulaşmıştır. IGEM’in misyonu, dünyamızın ve ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine ve yaşam kalitesine katkıda bulunmak üzere hizmet vermek, bilgi üretmek ve bu bilginin kullanımını yaygınlaştırmaktır. IGEM' in servisleri; Çevre Yönetimi, Çevresel İzleme ve Değerlendirme, Çevre Modelleme, Çevresel, Sosyal, Kümülatif Etki ve Stratejik Çevresel Değerlendirme, Çevresel/Kurumsal Kapasite Geliştirme ana kategorilerinde yer alır.

IGEM’in küresel, çağdaş ve yenilikçi anlayışı ile "yatırımlar ve işletmeler bütünsel bir bakış açısıyla, ekosistem prensipleri temel alınarak analiz edilmekte ve sorunlar küresel yaklaşımlarla desteklenen sürdürülebilir ve etkin bir yönetim anlayışıyla" çözülmektedir. Bu hizmet anlayışı, IGEM’in yapılanmasında Takım Çalışması, Yaratıcılık, Çevre Duyarlılığı ve Stratejik Yönetim öğelerini ön plana çıkarmaktadır. IGEM bir danışmanlık şirketi olmanın ötesinde; Planlama, Tasarım ve Yönetim için çok disiplinli ve kapsamlı hizmetler alınabilen bir iş ortağıdır.
Esnek yapısı ile proje gereklilikleri ve müşteri gereksinimlerine göre, ekibini uzmanlar, danışmanlar ve iş ortakları ile zenginleştirerek geniş bir proje kadrosu oluşturabilmektedir. 

IGEM Akademia International Training Centre, Yazmacı Tahir Sokak, Reşit Bey Apt. No:1 D:13 Çatalçeşme 34744 Bostancı/ISTANBUL, Turkey

Tel/Fax : +90 216 361 22 35 GSM : +90 530 469 44 32