Şifremi unuttum
TR | EN
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜYELİK EĞİTİM KURSLARI BİLGİ KAYNAĞI AB GENESIS PROJESİ SuWaMa WORKS SuWaMa 2014 Conference
İ.Ethem Gönenç
John P. Wolflin
Berşan Öter
Çiğdem Güzel
E-BÜLTENLER İÇİN TIKLAYINIZ
SİTE HARİTASI
 
ANA SAYFA » HAKKIMIZDA » İGEM Akademia Hakkında » İGEM Akademia organizasyonu » Çiğdem Güzel
Çiğdem Güzel
 Çiğdem Güzel, 22 temmuz 1984 günü Bursa' da doğmuştur. 2003 yılında Bursa Erkek Lisesi' nden mezun olup aynı yıl İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü' nde lisans eğitimine başlamış ve bu eğitimi 2008 yılında tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında part time, okulunda çeşitli banka ve kurumların marka elçiliğini üstlenmiştir. Marka elçiliği kapsamında, İTÜ öğrencilerine markaları ve kurumları tanıtmış ve çeşitli organizasyonlarda yeralmıştır. Ayrıca, lisans tezi sırasında laboratuar çalışmalarını bizzat yürütmüştür.
   2008 yılında İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü, Çevre Bilimleri ve Mühendisliği programında başladığı yüksek lisans eğitimi halen devam etmekte olan Çiğdem Güzel, yüksek lisans tezi kapsamında Köyceğiz-Dalyan Havzası yeraltısuyu izleme çalışmalarını yürütecektir. Bu arada profesyonel iş hayatına 2009 Nisan ayında İGEM Danışmanlık' ta başlayan Çiğdem Güzel, yüksek lisans tezine paralel olarak AB 7.Çerçeve Programı kapsamında yürütülen GENESIS projesi teknik yönetiminden sorumludur. Ayrıca İGEM Akademia kursları pazarlanması ve yönetimi ve İGEM portalın işletilmesi konularında da görev almaktadır.
IGEM Akademia International Training Centre, Yazmacı Tahir Sokak, Reşit Bey Apt. No:1 D:13 Çatalçeşme 34744 Bostancı/ISTANBUL, Turkey

Tel/Fax : +90 216 361 22 35 GSM : +90 530 469 44 32